Apartament 2 – Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta – Gdynia Mały Kack

  Informacje

  „Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta” – luksusowa Willa dla osób ceniących indywidualność architektoniczną, kameralność i doskonałą lokalizację.

  Koncepcja powstała z inspiracji najlepszymi wzorcami architektury lat 30-tych XX wieku., tj. modernistycznego stylu Gdyni, który stawiał na luksus i funkcjonalność.

  Biuro Architektoniczne projektując „Perłę Księcia Kiejstuta” harmonijnie wkomponowało obiekt w okoliczną niską zabudowę terenu, zachowując więź z dotychczasowymi perłami gdyńskiego modernizmu.

  Czterokondygnacyjna Willa zaopatrzona jest w pięć elitarnych apartamentów o łącznej powierzchni 522m2. Każdy z apartamentów posiada komfortowy balkon, pozwalający rozkoszować się wybornym widokiem otaczającej zieleni oraz zniewalającą scenerią Zatoki Gdańskiej. Budynek wyposażony jest w niezawodne systemy instalacji, nowoczesny system wentylacji hybrydowej oraz podziemną halę garażową, z 9-oma miejscami postojowymi oraz piwnicami. Transport osób pomiędzy apartamentami a garażem ułatwi cichobieżna winda jak również klatka schodowa z okładziny z kamienia naturalnego.

  „Perła Księcia Kiejstuta” – miejsce pełne harmonii, tworzone zgodnie z zasadami Feng Shui, mające na uwadze szczęście, wygodę oraz zdrowie mieszkańców.

  Ciekawa bryła o opływowych kształtach znakomicie wpisuje się w pagórkowaty krajobraz Wzgórza Morenowego Gdyni i romantykę morza. Stonowana kolorystyka, biel połączona z grafitem elewacji, szklane elementy, balustrad, balkonów oraz tafle okien nadadzą Willi lekkości oraz podkreśli nowoczesność i elegancję obiektu. Potęgę otoczenia dopełnią widoki na ścianę lasu.

  Willa otoczona jest starannie wykonanym ogrodem z elementami „małej architektury” i ogrodzona wysokiej jakości płotem dostosowanym do architektury budynku.

  Komfort, dyskrecję, prywatność, kameralność i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia system zabezpieczeń, zaopatrzony dodatkowo w całodobowy monitoring.

  Status oferty
  Rodzaj transakcji:

  sprzedaż

  Rodzaj oferty:

  wyłączna

  Rodzaj prawa:

  własność

  Rynek:

  pierwotny

  Lokalizacja
  Województwo:

  pomorskie

  Miasto:

  Gdynia

  Dzielnica:

  Mały Kack

  Ulica:

  Kiejstuta 10

  Położenie:
  w centrum miasta
  Dane nieruchomości
  Typ nieruchomości:

  apartament

  Powierzchnia [m2]:

  80,57

  Budynek
  Typ budynku:

  apartamentowiec

  Ilość kondygnacji:

  4

  Stan techniczny
  Stan techniczny:
  wysoki standard
  Cena
  brutto:
  1 200 493 zł

  Zdjęcia

  Plan  Rzut piwnicy

  Mapa

  print