Budynek jednorodzinny (wykończony) – Kiełpino – 136 m2

Drukuj ofertę

Informacje

Budynek jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym, niepodpiwniczony, z dachem dwuspadowym w zabudowie bliźniaczej przystosowany dla potrzeb 5 osobowej rodziny został wybudowany na działce o pow. 428 m² w Kiełpinie k. Kartuz przy ul. Cukierniczej. Inwestycję zrealizowano w 2017 r. przy użyciu wysokiej jakości materiałów (tzw. budowa dla siebie), wg projektu firmy Archon dbającej  o szczegóły funkcjonalnego rozmieszczenia pomieszczeń.

 

Wirtualny spacer po nieruchomości

 

Bliźniak o pow. użytkowej  136,00 m² ( pow. całkowita 185,40 m²):

 

  • parter 72,70 m² ( wg. podłogi 73,30 m² ):
  • część wejściowa wiatrołap  (ok. 3,10  m²), obok garaż (ok. 19,60  m²);
  • część mieszkalna: 

hol ( ok. 3,10 m²);

łazienka (ok. 6,10 m²);

salon z częścią kominkową i telewizyjną (ok. 26,30  m²);

kuchnia ( ok. 6,60 m² );

przedpokój ( ok. 4,10  m²) z którego przechodzi się schodami (ok. 4,80  m²) wylewanymi na mokro na 2 kondygnacje tj. użytkowe poddasze.

 

  • użytkowe poddasze 59,40 m² ( wg. podłogi 62,70 m² ):

hol (ok. 5,50 m²);

łazienka (ok. 5,40 m²);

4 pokoje ze skosami ( ok.  11,60 m² ; ok. 13,80 m²; ok. 11,10 m² ; ok. 12,00 m² );

ok. 20 % powierzchni poddasza wg projektu ma wysokość poniżej 220 m.

 

  • strych to otwarta powierzchnia tzw. składzik, na który prowadzi wyłaz z holu schodami trzy składowymi.

Stan techniczny budynku -wykończony „dla siebie” – na podłogach panele i płytki; drzwi wew.; zabudowa przedpokoju typu komandor; wykończone łazienki i WC; kuchnia wyposażona w zabudowę kuchenną robioną pod wymiar, z zabudowaną lodówką firmy Samsung; kominek; schody wew. pokryte drewnem; grzejniki stalowe płytowe z wbudowaną wkładką zaworu termostatycznego z regulacją wstępną i odpowietrznikiem – grzejniki PURMO CV; grzejniki łazienkowe Alterna; bramy garażowe Beditom z napędem Somfy, na podłodze garażu gres.  

 

Wykończenie zewnętrzne: dachówka betonowa; okna PCV  i okna dachowe firmy Fakro; tynki elewacyjne cienkowarstwowe w systemie ociepleń ATLAS, cokoły płytki klinkierowe na zaprawie mrozoodpornej i wodoszczelnej ATLAS wzmocnionej siatką poliestrową do wysokości ok. 35 cm nad poziomem terenu; kominy tynki cementowe; na części elewacji okładzina drewniana; taras na gruncie kostka betonowa, schody zew. kostka betonowa na podsypkach z piasku i żwiru; parapety zew. blacha powlekana; balustrady stalowe; rynny i rury spustowe z tworzywa sztucznego; na około budynku wykonano opaski żwirowe o szer. 50 cm.

 

W budynku ogrzewanie gazowe – dwufunkcyjny, wiszący kocioł przepływowy kondensacyjny firmy Immergas typ Victrix EXA  o mocy 21[kW] umiejscowiony w łazience. Dodatkowa alternatywa ogrzewania ogrzewanie kominkowe.

 

Sieci: wodociągowa, elektroenergetyczna, telefoniczna, kanalizacyjna do kolektora gminnego, gazowa; na budynku zainstalowana kamera i alarm.

 

Bardzo dobrze  nasłoneczniona i zagospodarowana działka; ogrodzona płotem wykonanym ze stalowych przęseł zamontowanych na murowanych okładzonych kamieniem słupach i murze oraz siatka. Sąsiednie budynki jednorodzinne są o podobnej lub zbliżonej architekturze tzn. z dachami spadzistymi.

 

W odległości kilkuset metrów znajdują się Osiedle Piotruś Pan i Osiedle Kaszubskie, szkoła, 2 jeziora oraz  pełna infrastruktura  usługowo handlowa (m.in. apteka, sklepy, poczta, bank, bankomat, szkoła, przedszkole, żłobek, kwiaciarnia, fryzjer, salon kosmetyczny). Nieruchomość  położona w prężnie rozwijającej się miejscowości doskonale skomunikowanej z całym Trójmiastem. Odległość do  Kartuz  ok. 7 km, Żukowa ok. 9 km, Gdańska ok. 32 km, Gdyni ok. 30 km.

 

Wirtualny spacer po okolicy

 

OFERTA BEZPOŚREDNIA. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko i wyłącznie strona sprzedająca.

 

Status oferty
Rodzaj transakcji: 

sprzedaż

Rodzaj prawa: 

własność

Cena (PLN):

514 830

Lokalizacja
Województwo: 

pomorskie

Powiat:

kartuski

Gmina:

Kartuzy

Sołectwo: 

Kiełpino

Wieś:

Kiełpino

Ulica: 

Cukiernicza

Położenie: 
na przedmieściach
Droga dojazdowa:

asfaltowa/gruntowa

Dane nieruchomości
Typ nieruchomości: 

budynek jednorodzinny

Typ zabudowy:

bliźniacza

Pow. użytkowa [m2]: 

136

Pow. całkowita [m2]: 

185,40

Działka
Powierzchnia [m2]: 

428

 
Media
Prąd: 

tak

Wodociąg:

tak

Telefon:

tak

Gaz:

tak

 

 

Zdjęcia

Mapa

  • Published On : 4 lata ago on 2017-10-25
  • In The Categories Of : Oferta