Budynek jednorodzinny (wykończony) – Kiełpino – 136 m2

  Informacje

  Budynek jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym, niepodpiwniczony, z dachem dwuspadowym w zabudowie bliźniaczej przystosowany dla potrzeb 5 osobowej rodziny został wybudowany na działce o pow. 428 m² w Kiełpinie k. Kartuz przy ul. Cukierniczej. Inwestycję zrealizowano w 2017 r. przy użyciu wysokiej jakości materiałów (tzw. budowa dla siebie), wg projektu firmy Archon dbającej  o szczegóły funkcjonalnego rozmieszczenia pomieszczeń.

   

  Wirtualny spacer po nieruchomości

   

  Bliźniak o pow. użytkowej  136,00 m² ( pow. całkowita 185,40 m²):

   

  • parter 72,70 m² ( wg. podłogi 73,30 m² ):
  • część wejściowa wiatrołap  (ok. 3,10  m²), obok garaż (ok. 19,60  m²);
  • część mieszkalna:

  hol ( ok. 3,10 m²);

  łazienka (ok. 6,10 m²);

  salon z częścią kominkową i telewizyjną (ok. 26,30  m²);

  kuchnia ( ok. 6,60 m² );

  przedpokój ( ok. 4,10  m²) z którego przechodzi się schodami (ok. 4,80  m²) wylewanymi na mokro na 2 kondygnacje tj. użytkowe poddasze.

   

  • użytkowe poddasze 59,40 m² ( wg. podłogi 62,70 m² ):

  hol (ok. 5,50 m²);

  łazienka (ok. 5,40 m²);

  4 pokoje ze skosami ( ok.  11,60 m² ; ok. 13,80 m²; ok. 11,10 m² ; ok. 12,00 m² );

  ok. 20 % powierzchni poddasza wg projektu ma wysokość poniżej 220 m.

   

  • strych to otwarta powierzchnia tzw. składzik, na który prowadzi wyłaz z holu schodami trzy składowymi.

  Stan techniczny budynku -wykończony „dla siebie” – na podłogach panele i płytki; drzwi wew.; zabudowa przedpokoju typu komandor; wykończone łazienki i WC; kuchnia wyposażona w zabudowę kuchenną robioną pod wymiar, z zabudowaną lodówką firmy Samsung; kominek; schody wew. pokryte drewnem; grzejniki stalowe płytowe z wbudowaną wkładką zaworu termostatycznego z regulacją wstępną i odpowietrznikiem – grzejniki PURMO CV; grzejniki łazienkowe Alterna; bramy garażowe Beditom z napędem Somfy, na podłodze garażu gres.

   

  Wykończenie zewnętrzne: dachówka betonowa; okna PCV  i okna dachowe firmy Fakro; tynki elewacyjne cienkowarstwowe w systemie ociepleń ATLAS, cokoły płytki klinkierowe na zaprawie mrozoodpornej i wodoszczelnej ATLAS wzmocnionej siatką poliestrową do wysokości ok. 35 cm nad poziomem terenu; kominy tynki cementowe; na części elewacji okładzina drewniana; taras na gruncie kostka betonowa, schody zew. kostka betonowa na podsypkach z piasku i żwiru; parapety zew. blacha powlekana; balustrady stalowe; rynny i rury spustowe z tworzywa sztucznego; na około budynku wykonano opaski żwirowe o szer. 50 cm.

   

  W budynku ogrzewanie gazowe – dwufunkcyjny, wiszący kocioł przepływowy kondensacyjny firmy Immergas typ Victrix EXA  o mocy 21[kW] umiejscowiony w łazience. Dodatkowa alternatywa ogrzewania ogrzewanie kominkowe.

   

  Sieci: wodociągowa, elektroenergetyczna, telefoniczna, kanalizacyjna do kolektora gminnego, gazowa; na budynku zainstalowana kamera i alarm.

   

  Bardzo dobrze  nasłoneczniona i zagospodarowana działka; ogrodzona płotem wykonanym ze stalowych przęseł zamontowanych na murowanych okładzonych kamieniem słupach i murze oraz siatka. Sąsiednie budynki jednorodzinne są o podobnej lub zbliżonej architekturze tzn. z dachami spadzistymi.

  W odległości kilkuset metrów znajdują się Osiedle Piotruś Pan i Osiedle Kaszubskie, szkoła, 2 jeziora oraz  pełna infrastruktura  usługowo handlowa (m.in. apteka, sklepy, poczta, bank, bankomat, szkoła, przedszkole, żłobek, kwiaciarnia, fryzjer, salon kosmetyczny). Nieruchomość  położona w prężnie rozwijającej się miejscowości doskonale skomunikowanej z całym Trójmiastem. Odległość do  Kartuz  ok. 7 km, Żukowa ok. 9 km, Gdańska ok. 32 km, Gdyni ok. 30 km.

   

  Wirtualny spacer po okolicy

   

  OFERTA BEZPOŚREDNIA. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko i wyłącznie strona sprzedająca.

   

  Status oferty
  Rodzaj transakcji: 

  sprzedaż

  Rodzaj prawa: 

  własność

  Cena (PLN):

  514 830

  Lokalizacja
  Województwo: 

  pomorskie

  Powiat:

  kartuski

  Gmina:

  Kartuzy

  Sołectwo: 

  Kiełpino

  Wieś:

  Kiełpino

  Ulica: 

  Cukiernicza

  Położenie: 
  na przedmieściach
  Droga dojazdowa:

  asfaltowa/gruntowa

  Dane nieruchomości
  Typ nieruchomości: 

  budynek jednorodzinny

  Typ zabudowy:

  bliźniacza

  Pow. użytkowa [m2]: 

  136

  Pow. całkowita [m2]: 

  185,40

  Działka
  Powierzchnia [m2]: 

  428

  Media
  Prąd: 

  tak

  Wodociąg:

  tak

  Telefon:

  tak

  Gaz:

  tak

   

   

  Zdjęcia

  Mapa

  print
  • Published On : 6 lat ago on 2017-10-25
  • In The Categories Of : Oferta