Mieszkanie na wynajem – Gdynia ul. Konwaliowa – 49 m2

Drukuj ofertę

Informacje

Spółdzielczy własnościowy lokal mieszkalny w pełni umeblowany o pow. 49,11 m2 położony w Gdyni Witominie ul. Konwaliowa – to mieszkanie na 7 piętrze składające się z 2 pokoi ok. 20,00 m2 i 9,00 m2, jasnej kuchni ok. 4,50 m2, łazienki z WC ok. 3,50 m2, przedpokoju ok. 9,50 m2. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 2,50 m2 i niewielki balkon. Miejsca postojowe są zlokalizowane na zewnętrznym dziedzińcu i wokół osiedla. Mieszkanie szczytowe, wystawa okien wsch./zach./pn. Okna PCV, podwójnie szklone, na podłodze: wykładzina, terakota, ściany częściowo malowane i tapetowane, a w łazience i kuchni w części pokryte glazurą. W cenie mieszkania uwzględniono zabudowę kuchenną, przedpokoju i łazienkową wraz z wyposażeniem i meblami. Standard mieszkania bardzo dobry.

 

Czynsz: ok. 356,00 zł/mc zimą i ok. 295,00 zł/mc latem

 

Budynek, którego mieszkańcy są członkami Spółdzielni Mieszkaniowej jest w dobrym stanie technicznym. Lokalizacja nieruchomości jest bardzo atrakcyjna szczególnie dla rodzin z dziećmi ze względu na bliskość szkoły, placów zabaw dla dzieci usytuowanych w bezpiecznej odległości od ulic, terenach rekreacyjnych i spacerowych. W odległości do kilku i dziesięciu metrów znajdują się także sklepy, kościół, banki, przystanek ZKM, 5 minut samochodem do centrum handlowego Riviera. Bardzo dobry dojazd do Śródmieścia Gdyni oraz obwodnicą trójmiejską do Gdańska, Sopotu i innych miejscowości nadmorskich.

 

Status oferty
Rodzaj transakcji: 

wynajem

Rodzaj prawa:

własność

Rynek:

wtórny

Cena (PLN):

1400 zł + czynsz + kaucja jednomiesięczna

Lokalizacja
Województwo: 

pomorskie

Powiat:

Gdynia

Gmina:

Gdynia

Miasto: 

Gdynia

Dzielnica:

Witomino

Ulica: 

Konwaliowa

Położenie: 
w mieście
Droga dojazdowa:

asfaltowa

Dane nieruchomości
Typ nieruchomości: 

mieszkanie

Powierzchnia [m2]: 

49,11

Budynek
Typ: 

blok

Liczba kondygnacji:

10

Liczba pokoi:

2

Materiał:

płyta

Mieszkanie
Łazienka: 

z WC

Kuchnia:

jasna

Okna:

plastikowe

Liczba poziomów:

jednopoziomowe

Dodatkowe zalety
Zalety dodatkowe: 

TV kablowa, ogrzewanie miejskie

Najbliższa okolica:

sklepy, kościół, banki, przystanek ZKM, 5 minut samochodem do centrum handlowego Riviera. Bardzo dobry dojazd do Śródmieścia Gdyni oraz obwodnicą trójmiejską do Gdańska, Sopotu i innych miejscowości nadmorskich

 

Zdjęcia

 

Mapa

  • Published On : 4 lata ago on 2018-03-02
  • In The Categories Of : Oferta